Всички армейци трябва да чуят това! Стойчо извади голяма секира и…

Наставникът на ЦСКА Стойчо Младенов не издържа! Специалистът полудя от ярост след поредния случай, в който отборът му бе ощетен от съдиите.

Младенов избухна и посече с тежки думи основния претендент на червените за титлата – Лудогорец.

„Ние вече отстъпваме и се прекланяме на каузата, националната кауза. Миналата година им оскъпихме титлата, а тази година още повече ще я оскъпим явно.

Всички се подчиняват на каузата. Вече три години подред, вече четвърта. Българският футбол го обръщаме на цирк, но ние сами сме си виновни за това нещо“, заяви Младенов след последния съдийски сигнал на мача срещу Марек (0:0).

През цялата среща дупничани действаха изключително грубо срещу армейците, а в последните минути съдията не отсъди две чисти дузпи за гостите от София.