Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2019/09/screenshot237653.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Берое 1:0 ЦСКА (видео) – Sportove

Берое 1:0 ЦСКА (видео)

Берое и ЦСКА играят при 1:0 в мач от 11-ия кръг на efbet Лига. Ибрахима Конте откри резултата в 31-ата минута.

Сред 11-те на червените се завръща Тиаго, който в последните няколко шампионатни двубоя бе загубил титулярното си място. Очаквано Люпко Петрович отново залага на Бусато под рамката на вратата, а не на Черниаускас.

През първия четвърт час играта бе равностойна и без положения пред двете врати. Единстния удар отправи Евандро в 14-ата минута, но той излезе далеч в аут.

Феновете на домакините пък опънаха плакат „Вън бездушниците от Берое“ и до 20-ата минута не скандираха в подкрепа на своите любимци.

В 18-ата минута Конте преодоля двама футболисти в червено и стигна на два метра от вратата на гостите, след което опита да намери свой съотборник, но не сполучи и топката излезе в корнер.

Конте обаче коригира своя мерник в 31-ата минута. Тогава Охене отне топката от Кери в средата на терена, след което напредна и пусна към Конте. Нападателят на заралии финтира Албентоса и след шут по земя от 18 метра вкара под плонжа на Бусато с първия точен удар в мача.

В заключителните секунди на първата част Кери стреля добре от фаул, но топката премина на около половин метър покрай горния ляв ъгъл на пазената от Перниш врата. Малко след тази ситуация и Тиаго опита да реализира от пряк свободен удар, но и той не уцели целта, а след това реферът Драгомир Драганов свири край на първото полувреме.

БЕРОЕ – ЦСКА-СОФИЯ 1:0

1:0 Ибрахима Конте 31

БЕРОЕ: 12. Перниш, 11. Бандаловски, 4. Алкан, 44. Генев, 19. Василев, 8. Охене, 6. Цветков, 10. Вандерсон, 73. Минчев, 17. Конте, 21. Йосипович

ЦСКА-СОФИЯ: 13. Бусато, 19. Турицов, 25. Албентоса, 11. Занев, 18. Мазику, 15. Малинов, 16. Бикел, 8. Кери, 20. Тиаго, 10. Евандро, 22. Соу