Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2019/09/screenshot235566.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Радост за български вратар, не пази за своя тим при поражение с 0:5 в Румъния – Sportove

Радост за български вратар, не пази за своя тим при поражение с 0:5 в Румъния

Шампионът на Румъния ЧФР Клуж победи повече от категорично Волунтари с 5:0 в домакинството си от 9-ия кръг на Лига 1 на Румъния. Българският страж на гостите Божидар Митрев този път остана на пейката и вероятно е щастлив от този факт, че се размина с този разстрел.

За тежката загуба на Волунтари спомогна и фактът, че гостите играха с 9 души повече от час. В 12-ата минута Хулио Родригес получи червен картон, а в 28-ата минута към съблекалните го последва и Марко Симоновски.

Точни за успеха на ЧФР Клуж бяха Ито (3), Хобан (36), Костаче (37), Аким (51-авт.) и Омрани (68).

С тази победа „Железничарите“ събраха актив от 20 точки и си върнаха първото място в класирането. Волунтари пък се намира на последната 14-а позиция с 5 спечелени точки.