Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2014/11/s1_pfk-levski2.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Изненада! Ето кой левскар пое пълната отговорност за загубата – Sportove

Изненада! Ето кой левскар пое пълната отговорност за загубата

След петата загуба на Левски за сезона, един от футболистите на тима заяви, че поема пълната отговорност за поражението.

Сините отстъпиха с 0:1, след като допуснаха смешен гол, за който вината бе на вратаря Пламен Илиев.

Въпреки това обаче, халфът Мирослав Иванов заяви, че той е виновен.

Деко се обоснова с факта, че получи втори жълт картон в 56-та минута на срещата:

„Първият картон е жълт, вторият … не знам, ще кажа неща, които не трябва.

Моето изгонване е причината да загубим, с човек по-малко е по-трудно. Берое първото полувреме имат едно минаване на центъра, доколкото си спомням. Трудно е когато е сгъстена защитата. Не е нормално да нямаме голови положения, но пак казвам – моето изгонване е причината да загубим”, заяви Миро Иванов.