Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2014/09/hero1.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Димитър Димитров: Смените се включиха добре – Sportove

Димитър Димитров: Смените се включиха добре

Стана един случаен рикошет още в началото на мача и се оказахме догонващи. Хубаво е, че бързо се върнахме в мача и направихме обрат в резултата. След това обаче допуснахме груба, детинска грешка в края на полувремето и стана 2:2. Както знаете, целта пред нас е винаги да се побеждава и това попадение наруши баланса ни, усети се някакво колебание.

Но от средата на второто полувреме доминирахме изцяло. Вкарахме два гола, можеше и повече. Затова и победата ни е заслужена. Дяков е много добър с топката, има много добри подавания и затова смени Яцек Горалски. Ползотворно беше включването на Панов и на Лукоки. Последният заигра много активно с няколко пробива и асистира на Швиерчок. Направихме още една крачка към шампионската титла. Докато има теоретични шансове, няма как да кажа, че сме шампиони. Има още мачове.