Херо дава почивка на четирима титуляри за мача срещу Септември

Лудогорец ще бъде в доста алтернативен състав в домакинския мач със Септември в събота. От Разград разкриха, че по всяка вероятност старши треньорът на „орлите“ Димитър Димитров ще заложи на единайсеторка, в която има солидно присъствие на футболисти, които не са сред твърдите титуляри. Очаква се Херо да даде почивка на основните си играчи – Дяков, Моци, Марселиньо и Мисиджан, а може и още титуляри от мача с Ботев да бъдат на пейката. Реално Димитър Димитров е принуден да прави ротации, защото във вторник Лудогорец има далеч по-тежък мач от този със Септември.

„Орлите“ гостуват на четвъртия в класирането Берое, а в Стара Загора се играе трудно. Припомняме, че двата отбора се срещнаха под Аязмото в мач от турнира за Купата на България през настоящия сезон. „Орлите“ успяха да продължат много трудно, след като в редовното време и продълженията срещата завърши 1:1, а отборът от Разград беше по-точен при дузпите.