Първата победа на Керала дойде без Бербатов

В отсъствието на контузения Димитър Бербатов отборът на Керала Бластърс постигна първата си победа през сезона в индийското първенство. “Жълтите” се наложиха с 1:0 у дома над Норт Ийст Юнайтед в среща от 5-ия кръг и се изкачиха на 7-о място във временното класиране.

Единственото попадение в двубоя беше дело на Чекийот Винийт в 24-ата минута. Гостите пък завършиха с човек по-малко, след като в края на първото полувреме вратарят им Рехнеш Парамба получи директен червен картон.

View image on Twitter

Kerala Blasters FC

@KeralaBlasters
FULL TIME!
We win our first game of the @IndSuperLeague season against @NEUtdFC courtesy of a goal from @ckvineeth. #KeralaBlasters #IniKaliMaarum #NammudeSwantham #KBFC #KERNEU #LetsFootball

6:26 PM – Dec 15, 2017
37 37 Replies 111 111 Retweets 564 564 likes
Twitter Ads info and privacy
Бербатов получи травмата в началото на мача срещу ФК Гоа миналия уикенд, загубен с 2:5. Българската звезда ще се лекува още известно време, но се очаква да е на линия за дербито с лидера Бенгалуру на 31 декември.

КЕРАЛА БЛАСТЪРС – НОРТ ИЙСТ ЮНАЙТЕД 1:0
1:0 Винийт (24)