Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2016/12/00638251.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Вашингтон спря победната серия на Бостън – Sportove

Вашингтон спря победната серия на Бостън

Никлас Бекстрьом се разписа в 96-ата секунда на продължението и донесе победата на Вашингтон като домакин над Бостън с 4:3. Джъстин Уилямс вкара два гола, а Даниел Уиник също реализира за столичани. Вратарят Брейдън Холтби отрази 31 удара. Доминик Муур, Давид Пащрнак и Колин Милър се отчетоха с попадения за гостите, които прекъснаха серия от три поредни победи.

Деван Дубник спаси 35 изстрела и беше в основата на победата на Минесота с 3:2 като гост на Торонто.

Отава се утвърди на второто място в Западната конференция след успех с4:2 в лазата на Сан Хосе. Канадците стигнаха до успехас два късни гола. 66 секунди преди края Крис Кели направи 3:2, а 50 секунди по-късно Жан-Габриел Паго реши вси(чко на празна врата. Ерик Карлсон се отличи с гол и две асистенции за успеха.

Ондржей Каше реализира решаващата дузпа и донесе успеха на Анахайм с 6:5 над Каролина. Кори Пери се разписа след 18 мача голова суша, като изравни резултата 2:28 минути преди сирената, а преди това Стефан Ноузен вкара първия си гол в НХЛ при победата на домакините. Теуво Теравайнен се отличи с два гола, а вратарят Кам Уорд завърши с 33 спасявания, но това не помогна, след като гостите пропиляха аванс от 5:3 в последните четири минути на редовното време.