Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2016/03/Milan-fans1.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Милан обърна Кротоне – Sportove

Милан обърна Кротоне

Отборът на Милан победи като домакин Кротоне с 2:1 в мач от 15-ия кръг на италианската Серия „А“.

С гол на Диего Фалчинели в 26-ата минута на мача гостите от Кротоне поведоха в резултата.

В 41-ата минута Марио Пашалич възстанови равенството. В 53-ата минута Мбайе Ниянг пропусна дузпа за Милан.

В 86-ата минута отборът от Милан все пак стигна до успеха с гол на Джанлука Лападула.

Българският национал Александър Тонев не бе в групата на Кротоне за мача, тъй като се възстановява след операция.

С 10-ата си победа от началото на сезона Милан запазва изоставането си от четири точки в класирането от лидера Ювентус, като е на втора позиция.

Кротоне регистрира 11-ата си загуба за сезона, като е на предпоследната, 19-а позиция.