Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2016/08/Foot.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
„Сините“ таланти обърнаха „червените“ със задна ножица – Sportove

„Сините“ таланти обърнаха „червените“ със задна ножица

Талантите на Левски при набор 2001 година победиха с изключително красив гол ЦСКА-София на стадион „Георги Аспарухов“ в мач от 14-ия кръг на първенството в Зона София. Тимът на Георги Тодоров губеше на почивката с 0:1, след като Асен Дончев бе дал аванс на „червените“ още в 5-ата минута. Той засече центриране на Росен Петров.

Втората част „сините“ бяха по-активни и заслужено обърнаха.

Първо Патрик-Габриел Галчев изравни, като остана съмнение, че топката рикошира в защитник на гостите след центриране на Кирил Славков и спря в мрежата за 1:1.

Томислав Папазов в 65-ата минута донесе пълен обрат. Това се случи след фантастичен гол със задна ножица, който се оказа достатъчен за 10-ата победа на Левски. Въпреки това „сините“, които имат 10 победи и две равенства от 12 мача и все още нямат поражение, останаха на второ място с 32 точки. Лидер остана ЦСКА-София, който има 36 точки, а поражението бе първо за тима, имал досега 12 поредни победи в първите си 12 мача. „Червените“ имат мач повече.