Монтела: Справедливостта възтържествува

Треньорът на Милан Винченцо Монтела остана доволен от победата с 3:2 над Торино в първия кръг на Серия „А“. „Росонерите“ имаха и късмета на своя страна, тъй като съперникът им получи дузпа в последната минута, но Джанлуиджи Донарума спаси удара на Андреа Белоти от бялата точка. Според наставника, така справедливостта е възтържествувала.

„Красотата на футбола е, че е нелогична игра.

Днес спасената дузпа от Донарума помогна справедливостта да възтържествува. Доволен съм от представянето ни през 70 минути от мача. Играхме организирано и създадохме 4-5 чисти положения още през първото полувреме. Играчите вярват, че сме на прав път в дългосрочен план. Трябва да продължим да работим и да запазим концентрацията си през всички 90 минути. Тази победа ще ни бъде от голяма полза. Бака е играч със страхотен темперамент. Той е свикнал да побеждава. Неговата работа е не само да бележи голове, но и да помага на съотборниците си. Трябва да върнем феновете на стадиона. Те не са ядосани на отбора или на треньора. Вярваме, че можем да ги привлечем на наша страна, както бе в този мач още от загрявката“, заяви Монтела.