Голямо нещастие! Русенец спечелил половин милион след титлата на Лестър, но вижте какво се е случило със фиша

Русенец направи грешката на живота си. Футболният запалянко, чието име се пази в тайна, заложил 100 лв. за шампионска титла на Лестър Сити при ставка 1:5000.

През миналото лято, преди началото на сезона в английската Висша лига, 57-годишният мъж решил да пробва късмета си, залагайки по 10о лв.

на половината отбори от първенството (10), които по негова преценка има ли шанс да финишират начело в крайното класиране. Сред избраните от него тимове фигурирал и Лестър Сити, който хвърли най-голямата бомба в историята на спорта, триумфирайки с титлата в Англия. Това обаче съсипало русенеца, който в средата на сезона научил от съпругата си катастрофалната новина, че печелившият му фиш е бил изпран.

Така нещастният българин се разминал с невероятна печалба от 50 000 хил. лв.