Ето как ще завърши реваншът между Реал Мадрид и Волфсбург

Реал Мадрид най-вероятно ще победи с 2-0 Волфсбург в среща-реванш от 1/4-финалите от Шампионската лига според Еврофутбол. Коефициентът за този резултат е най-нисък – 6.00. С 6.50 е 1-0 и 3-0, а успехът с 1-0 е с най-ниска оценка от 15.00 за „Вълците“.

Българският букмейкър предлага 107 отделни възможности за залог за двубоя:

Реал Мадрид (Исп.) – Волфсбург (Гер.) Сингъл „1“-1.19 „Х“-4.80 „2“-7.30

Ето и останалите футболни сблъсъци в идните дни, които ще са с особен заряд за феновете

Манчестър Сити (Анг.) – Пари Сен Жермен (Фр.) Сингъл „1“-2.05 „Х“-3.70 „2“-2.37
Галатасарай – Фенербахче Сингъл   „1“-3.20 „Х“-3.10 „2“-1.77
Уест Хям – Ман. Юнайтед Сингъл „1“-2.55 „Х“-2.80  „2“-2.32
Бенфика Лисабон (Порт.) – Байерн Мюнхен (Гер.) Сингъл „1“-3.70 „Х“-3.20 „2“-1.68
Атлетико Мадрид (Исп.) – Барселона (Исп.) Сингъл „1“-2.70 „Х“-2.80 „2“-2.23
Кристъл Палас – Евертън Сингъл „1“-2.35 „Х“-2.80 „2“-2.50
Шахтьор Донецк (Укр.) – Спортинг Брага (Порт.) Сингъл „1“-1.69 „Х“-3.20 „2“-3.60
Ливърпул (Анг.) – Дортмунд (Гер.) Сингъл „1“-2.30 „Х“-3.00 „2“-2.43
Спарта Прага (Чех.) – Виляреал (Исп.) Сингъл „1“-3.05 „Х“-3.00 „2“-1.93
Севиля (Исп.) – Атлетик Билбао (Исп.) Сингъл „1“-2.03 „Х“-3.10 „2“-2.75

За всички двубои от Шампионската лига и Лига Европа Еврофутболпредлага отделни възможности за голмайстор, които можете да намерите в сайта.

Невероятни печалби реализираха участниците в тиражите на Еврофутбол. „Бомбата“ хвърли столичанин, който в неделя грабна точно 98 053,51 лева с предвиждане за Краен изход и Под/Над 2,5 гола. Също тогава варненец взе 52 227,50 лева, а в събота сливналия добави 16 083,80 лева със система 3 от 4.

Спортмакс донесе на много привърженици на виртуалния футбол повече от добри суми. В неделя жител на Кюстендил взе 3 492 лева за Краен изход, също на 10-ти в Созопол бе осъществена печалба от 2 431,80 лева след залог за Точен резултат, Първо полувреме/Краен изход и Секунда на първи гол. Жител на село Маноле (община Марица) може да почерпи с 2 755,20 лева за Първо полувреме/Краен изход, които прибра в събота. Явно това му хареса и той дублира успеха си в понеделник с нови 2 637,20 лева, но този път с Точен резултат. В събота 2 275,25 лева получи жител на Раднево с предвиждане за Точен резултат, а Краен изход за съботен виртуален сблъсък донесе на гражданин на Исперих 1 985 лева.

Гонките също зарадваха тези, които разбират от надбягвания с хрътки. В петък бургазлия спечели 1 616 лева след залог за Трио с 4 кучета. В понеделник едва 2 лева залог бяха достатъчни на пазарджиклия да прибере 1 115,90 лева отново с предвиждане за Трио, а в град Дулово (област Силистра) бе регистрирана печалба от 1 500 лева за Победител.

Сумата в Джакпот13 е 22 412 лева, тази в Джакпот Екстра 10 е 5 341 лева.