Изненада! Бербо вече е и треньор в ПАОК

Димитър Бербатов вече ръководи наравно с треньорите в гръцкия ПАОК. Българинът освен, че дава ценни съвети на младите си съотборници, се издига все повече, а вече е на едно ниво със старши треньора. Хърватинът гледа на Бербатов не само като на ценен нападател, а и на нещо като асистент, а според гръцките медии дори е поискал мнението на нашенеца за причините за изпуснатата победа срещу Ираклис (3:3) в неделя.

Въпреки че Бербо пропусна дузпа в последната минута, а в ответната атака съперникът изравни, треньорът не го обвинявал.

Той искал от него да сподели вижданията си за тактиката на отбора и за това какво трябва да се промени в играта в защита и нападение.

Следващият мач на ПАОК е в четвъртък у дома срещу ФК Краснодар за Лига Европа. Ако в него Бербатов се разпише, той ще изравни рекорда на Христо Стоичков (35 гола) за най-много попадения, реализирани от българин в европейските клубни турнир.