Локо (София) с втора победа в контролите

Новият Локомотив (София) спечели и втората си контрола преди началото на сезона в „А“ Областна група София-Север. „Червено-черните“ надиграха с 3:0 БМ Спорт (Сф) на стадиона си в квартал „Надежда“.

Попаденията за Локомотив отбелязаха Росен Йорданов, Костадин Велков и Илиян Георгиев. Йорданов вкара и в предишния спаринг при разгрома със 7:0 над Легия (София).

Йорданов откри в 10-ата минута, след като довкара избита от вратаря топка след шут на Калоян Караджинов от 25 метра.
Велков от дузпа покачи на 2:0 в 67-ата минута.

Крайния резултат оформи Илиян Георгиев със самостоятелен пробив в 89-ата минута.
В сряда Локомотив (София) ще играе с Академик (Сф) от 18:00 часа, съобщава „Тема спорт“.

Старши треньорът Антон Велков този път не пусна юношите, като изпробва няколко нови играчи.

„Сглобяваме се в движение. Още преценяваме кои да картотекираме. За игрови облик е твърде рано да се говори. След мача с Академик (София) се надявам, че ще имаме по-голяма яснота“, коментира наставникът на Локомотив.

Първият мач на тима от „А“ Областна група София-Север е на 6 септември (неделя) от 17:00 часа. По програма Локомотив гостува на Надежда (Доброславци).

„Искаме да ги приемем в „Надежда“. Надявам се да се съгласят“, коментира Антон Велков.