Неймар се отскубна от Торес, но не очакваше, че в тунела… (видео)

Атлетико (М) и Барселона завършиха 2:3 в четвъртфинал-реванш от турнира за Купата на Испания, а дни след мача продължават да излизат наяве интересни подробности около срещата на „Висенте Калдерон“. Видеозаписите са хванали доста нитересни кадри, в които завърналият се блуден син Фернандо Торес изблъсква перлата на гостите Неймар. На бразилецът обаче му се случва нещо доста по-неприятно в тунела по време на почивката.

По пътя към съблекалните е настанал пълен хаос, а в Атлетико са били бесни, че Неймар им е треснал 2 гола.

Треньорът на домакините Диего Симеоне и габи са се нахвърлили върху голмайстора с бутане и обиди, пише каталунският вестник „Спорт“. Наставникът опитал да приклещи бразилеца в един от ъглите и от пред погледа на бездействащата охрана, но се намесил Жерар Пике и бил сложен край на цирка.