Ред Бул Залцбург – Реал Мадрид 0:0, гледайте тук

Отборът на Реал Мадрид гостува на австрийския първенец Ред Бул Залцбург като част от предсезонната си подготовка. Резултатът за момента е 0:0.

Както се очакваше, Зинедин Зидан промени схемата си на игра за този мач, като тя е 3-5-2. Най-вероятно това е с цел Еден Азар да бъде изпробван на нова позиция, след като белгиецът не впечатли с изявите си в досегашните контроли на тима.

Именно той е партньор на Карим Бензема в атака тази вечер. Тримата в защита пък са капитанът Серхио Рамос, Рафаел Варан и новото попълнение Едер Милитао.

Въпреки че австрийското първенство вече започна, Залцбург излезе с голяма част от титулярите, които бяха използвани в двата шампионатни мача на отбора. Сред тях са и двама от голмайсторите на “биковете” – Такуми Минамино и Ерлинг Хааланд.

РЕД БУЛ ЗАЛЦБУРГ – РЕАЛ МАДРИД 0:0

Ред Бул Залцбург: Станкович, Кристенсен, Рамальо, Онгене, Улмер, Минамино, Бернеде, Самасеку, Шобошлай, Койта, Хааланд

Реал Мадрид: Куртоа, Милитао, Рамос, Варан, Карвахал, Марсело, Каземиро, Кроос, Иско, Азар, Бензема