Сърбин с хеттрик за АПОЕЛ в ШЛ

АПОЕЛ Никозия нямаше никакви проблеми в реванша срещу Сутиеска и вече е в третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Кипърският тим спечели с 3:0 на “ГСП” и с общ резултат 4:0 продължава напред. В герой за домакините се превърна сръбският нападател Андрия Павлович, който заби хеттрик.

Павлович дойде в АПОЕЛ това лято след неособено успешен престой в Рапид (Виена) и веднага започва да демонстрира класата си.

Той даде аванс на кипърския първенец в 13-ата минута, а в 25-ата покачи на 2:0 след подаване на Муса Сюлейман Ал-Тамари. След почивката Павлович се разписа още веднъж. Той беше точен в 66-ата минута с помощта на гредата.

Следващият съперник на АПОЕЛ ще е един измежду Дъндолк и Карабах. Сутиеска пък ще се включи в квалификациите на Лига Европа.

АПОЕЛ – СУТИЕСКА 3:0 (2:0)
1:0 А. Павлович (13)
2:0 А. Павлович (25)
3:0 А. Павлович (66)

* АПОЕЛ се класира с общ резултат 4:0