Клоп още не знае дали Фирмино и Салах ще започнат срещу Манчестър Сити

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп заяви, че все още не знае със сигурност дали Мохамед Салах и Роберто Фирмино ще започнат като титуляри за мърсисайдци в неделния сблъсък за „Къмюнити Шийлд“ срещу шампиона Манчестър Сити. Двамата се присъединиха към отбора едва в началото на седмицата, а вчера стартираха в контролата срещу Лион, която Ливърпул спечели с 3:1. Фирмино игра 30 минути и отбеляза изравнителния гол за своя отбор, докато Салах остана на терена до края на първото полувреме.

„Трябва да видим как ще реагират в следващите дни.

В момента тренировките вече не са толкова интензивни, а са посветени на детайлите. Трябва да се подготвим за този двубой. Мач срещу Манчестър Сити е по-различен от всички останали. Трябва да играем много по-добре, отколкото срещу Лион, за да имаме шанс срещу Сити.

Дали Салах и Фирмино ще започнат? Няма да кажа, че със стопроцентова сигурност няма да стартират. Има шанс да играят“, заяви Клоп.