sportove.net

Славия (Прага) – Севиля 1:0, гледайте тук!

Отборите на Славия (Прага) и Севиля играят при резултат 1:0 в реванша от 1/8-финала в Лига Европа. Домакините поведоха с гол на Нгадеу-Нгаджуи в 15-ата минута. В първата среща в Испания резултатът бе 2:2.

Милан Шкода ще води атаката на Славия днес, а той ще има подкрепата на Ибрахим Траоре, Мирослав Щох и Лукаш Масопуст.

За Севиля в предни позиции започват Висам Бен Йедер и Мунир ел Хадади, а зад гърба им ще бъде Пабло Сарабия.

Севиля започна по-силно и в 8-ата минута Куинси Промес напредва на скорост, стреля силно, но ударът му е отразен.

Славия обаче отговори подобаващо и откри резултата още с първата си по-добра възможност. В 15-ата минута при едно центриране от корнер Шкода свали с глава за Нгадеу-Нгаджуи, който отблизо засече кълбото в мрежата за 1:0.

В 23-ата минута Евер Банега стреля опасно от границата на пеналта и вратарят тряваше да показва страхотен рефлекс, за да отрази този изстрел.

Севиля пропусна чудесен шанс в 31-ата минута. Куинси Промес стреля към вратата и топката “кацна” на напречната греда.