sportove.net

Вижте един от най-куриозните голове от началото на годината (видео)

Един от най-куриозните голове по терените на Англия от началото на годината видяха зрителите на мача Карлайл – Нотс Каунти (1:3) от Лига 2 (четвъртото ниво на клубния футбол в страната). В 76-ата минута Халам Хоуп от Карлайл се възползва от разсеяността на вратаря на гостите Райън Скофийлд и успя по хитър начин да отбележи гол за 1:2, давайки надежда на тима си да вземе нещо от срещата.

Намиращият се зад гърба на нищо не подозиращия страж Хоуп издебна момента и открадна топката, след което мазничко я насочи в опразнената врата.

Това в крайна сметка не се оказа решаващо и Нотс Каунти взе трите точки, но попадението вероятно е накарало мениджъра на гостите да се хване за главата.

Нотс Каунти заема предпоследното 23-о място в класирането, докато Карлайл е осми и се бори за влизане в плейофите за класиране в по-горната дивизия (Лига 1).

Опитайте приставката на Sportove.net за Google Chrome. С нея получавате в реално време най-актуалните новини директно в браузъра.