sportove.net

БАТЕ – Челси 0:0 (Гледайте мача ТУК!)

Лидерът в Група “L” Челси гостува на БАТЕ (Борисов) в среща от четвъртия кръг на Лига Европа. Резултатът през първото полувреме е 0:0. Англичаните са с пълен актив и се очаква тази вечер да си гарантират продължаването напред.

Мениджърът Маурицио Сари е направил седем промени в стартовия състав в сравнение с този от изминалия мач срещи Кристъл Палас в Премиър лийг.

Местата си запазват само вратарят Кепа Арисабалага, Рос Баркли, Жоржиньо и Педро Родригес. Еден Азар и Оливие Жиру са в атака, а с капитанската лента е Гари Кейхил, който по принцип играе редовно само в Лига Европа.

Домакините от Беларус имат само 3 точки на своята сметка, с колкото са и останалите съперници в групата ПАОК и МОЛ Види. Опитният Александър Хлеб е звездата в редиците на БАТЕ.

Съставите
БАТЕ: Шчербитцки, Риос, Волков, Филипенко, Филипович, Драгун, Бага, Хлеб, Стасевич, Скавиш, Сигневич

ЧЕЛСИ: Кепа, Дзапакоста, Кристенсен, Кейхил, Емерсон, Жоржиньо, Лофтъс-Чийк, Баркли, Педро, Азар, Жиру

Опитайте приставката на Sportove.net за Google Chrome. С нея получавате в реално време най-актуалните новини директно в браузъра.