Лидер на Реал: Лудогорец е по-класен тим от Ливърпул

Жестоки думи за Ливърпул от звезда на Реал Мадрид. Вчера мърсисайдци бяха разгромени с 0:3 като домакини от белия балет, а ден след мача един от лидерите на Кралския клуб съсече червените със следните думи.

„В последния месец сме в чудесна форма. Вчера всичко свърши след първото полувреме.

Убихме ентусиазма на противника бързо. Честно казано, през втората част намалихме темпото и опитвахме да се пазим за предстоящото дерби с Барселона. За разлика от предишното ни гостуване в Шампионската лига, сега нямахме никакъв проблем да стигнем до победата“, каза халфът на Реал Мадрид Лука Модрич.

„Готов за Ел Класико. Надявам се да победим, защото това ще ни доближи до върха, а също така ще ни вдъхне още по-голяма увереност“, каза още хърватският национал.