Милуоки разби Бостън и постави рекорд в мач №3

Милуоки съкрати изоставането си срещу Бостън в плейофите, след като не остави шанс на Селтикс в третия мач помежду им от първия кръг на Изток. Бъкс спечелиха категорично със 116:92 и така взеха първа победа, след като загубиха и двете си гостувания в щата Масачузетс преди това.

Twitter Ads info and privacy

Крис Мидълтън завърши като най-резултатен за успеха на домакините и вкара 23 точки, които комбинира с 8 борби, 7 асистенции, 1 чадър и 1 отнета топка.

Янис Адетокумбо добави 19 точки, включително и изпълнението на вечерта – прекрасна забивка през австралийския център на Бостън Арън Бейнс. Ерик Бледсоу и Джабари Паркър завършиха с по 17 точки, а Тон Мейкър вкара 14. Домакините поставиха клубен рекорд с общо 16 вкарани тройки.
View image on Twitter

ESPN

@espn
The Bucks storm past the Celtics to get their first win of the series.

1,508
199 people are talking about this

Бъкс започнаха ударно и след първата част водеха с 15 точки, като бяха удържали съперника си до само 12 точки за 12 минути, а след това не отстъпиха назад нито за минута и заслужено триумфираха, намалявайки резултата в серията до 1-2.
View image on TwitterView image on TwitterView image on Twitter

NBA

@NBA
The @Bucks set a new franchise playoff record with 16 made 3’s and defeat the @celtics 116-92 in Game 3 at home!

Boston leads 2-1 in the series.

Giannis: 19 PTS, 5 REB, 6 AST, 3 3PM
Khris Middleton: 23 PTS, 8 REB, 7 AST
Thon Maker: 14 PTS, 5 BLK#FearTheDeer #NBAPlayoffs

6:56 AM – Apr 21, 2018