Гатузо променя състава за реванша с Лудогорец

Старши треньорът на Милан Дженаро Гатузо предвижда доста промени в състава си за предстоящия реванш с Лудогорец от 1/16-финалите на Лига Европа.

Срещата между двата тима е днес от 22:05 ч. на “Джузепе Меаца”.

В първия двубой “росонерите” се наложиха над българския шампион с класическото 3:0, което ще даде възможност на Гатузо да даде почивка на голяма част от титулярите си.

Промените ще започнат от вратарския пост, където Джанлуиджи Донарума ще отстъпи мястото си на своя по-голям брат Антонио, твърди Sky Sport 24.

В защита се очаква големият липсващ да бъде Леонардо Бонучи, който ще бъде заменен от Кристиан Сапата.

Антонио Донарума е изиграл един мач през този сезон до момента. Италианският страж бе титуляр в двубоя срещу градския съперник Интер в турнира за Купата на Италия, който “росонерите” спечелиха с 1:0 след продължения.