Балъков бесен – чете яко конско и прави рокади

Главният мениджър на Етър Красимир Балъков е чел здраво конско в съблекалнята след изпуснатата победа над Септември Сф. Както е известно, болярите водеха с 3:0 на полувремето, но през втората част за 14 минути допуснаха изравняване, пише „Тема спорт“. След края на мача Бала обвини публично двама от играчите си – десния бек Георги Пашов и халфа Румен Руменов. Две техни грешки коствали два гола.

Очаква се за следващия мач с Берое в Стара Загора (24 февруари, събота) Балъков да направи известни промени най-вече в защита. Почти сигурно Венцислав Василев ще смени Пашов на десния бек, а на левия ще започне Младенович. Яни Пехливанов пък ще е партньор на Гълъбов в центъра на защитата.

Очаква се сред титулярите да се завърне и капитанът Иван Стоянов, който в мача със Септември Сф се появи през второто полувреме.