ЦСКА оглави класирането след успех над Витоша

ЦСКА-София записа трета поредна победа в Първа лига и общо 13-а от началото на сезона. В среща от 19-ия кръг, играна на Националния стадион Васил Левски, „армейците“ се наложиха с 2:0 при визитата си на Витоша Бистрица, предаде репортер на БГНЕС. По този начин играчите на Стамен Белчев се изкачиха временно на лидерската позиция в класирането с актив от 44 точки, с 2 повече от шампиона Лудогорец, който утре приема Дунав Русе. Витоша остава в дъното на таблицата с 4 пункта.

Новото попълнение на „червените“ Раул Лое даде преднина на своя тим в края на първото полувреме. Камерунецът реализира дебютното си попадение за клуба, разписвайки се с глава в 40-ата минута.

Две минути преди края Кирил Десподов подпечата успеха на ЦСКА-София, вкарвайки страхотен гол за крайното 2:0.