ЦСКА не остави шансове на Несебър, Кубемба се отличи с хеттрик

Отборът на ЦСКА София се класира безпроблемно за осминафиналите в турнира за Купата на България.

Армейците победиха с категоричното 4:1 състава на Несебър и така вече очакват съперника си за следващата фаза. В герой за червените в днешния мач се превърна нападателят Кевин Кубемба. 24-годишният французин се отличи с хеттрик, разписвайки се съответно в 15-ата, 30-ата и 60-ата минути.

Едно попадение реализира и Кирил Десподов в 89-ата минута, а в добавеното време на срещата централният бранител на ЦСКА София Николай Бодуров си отбеляза автогол за крайното 4:1.

В друг мач от 1/16-финалите на турнира Берое победи с 2:0 отбора на Севлиево. За победителите се разписаха Камен Ханджиев и Серджиу Негрут съответно в 8-ата и 17-ата минути.