Берое обърна Етър

Берое победи Етър като гост с 2:1 в мач от 9-ия кръг на Първа професионална лига.

Домакините от Велико Търново първи стигнаха до гол.

В 20-та минута на срещата Бадара засече с глава центриране на Димо Атанасов и откри резултата. При атака на Берое в 38-та минута топката бе отбита от отбраната на Етър и попадна в Карачанаков, който от десетина метра намери долния ляв ъгъл зад Христо Иванов.

В 53-та минута Виданов остана сам срещу Христов Иванов, но пропусна да се разпише. След това при добавката Матеус Леони стреля с глава, но в тялото на Виданов.​

Удар на Бадара в 75-та минута премина на сантиметри от дясната греда зад Перниш.

Пет минути преди края на срещата Ивайлов извърши фаул срещу Еуженио и главният съдия посочи бялата точка. Камбуров беше точен от бялата точка и донесе победата на своя отбор.