Дунав ще победи Берое

Дунав ще победи Берое в мач от втория кръг на Първа професионална футболна лига на България.

Дунав Русе – Берое Сингъл „1“-2.00 „Х“-2.80 „2“-2.70

Пловдивчанин повярва в родния Ботев и успеха над израелския тим на Бейтар (Йерусалим) и написа фиш с общо 4 мача в права колонка, като спечели точно 5 301,84 лева.

Жител на Бяла Слатина прибра 1 719,50 лева за Точен резултат + Първо полувреме/Краен изход от СПОРТМАКС в четвъртък. Тогава каварненец си тръгна с 1 623,01 лева за Точен резултат + Секунда на 1-ви гол. Ден по-рано столичанин заслужи 1 703,20 лева за Първи голмайстор. Във вторник жител на Каспичан взе 1 427 лева за Точен резултат, колкото и варненец, избрал същия вид залог.

В Пазарджик вдигнаха голям купон, след като местен забогатя с 3 353,50 лева от Гонки във вторник с предвиждане за 1-3 място. Ден по-късно пловдивчанин взе 1 482 лева също за 1-3 място, а в Благоевград триумфираха с 1 200 лева за Победител. Вчера варненец прибра 1 020 лева също за Победител.

Напомняме, че Еврофутбол дава възможност на своите участници да „заработят“ допълнителни печалби от своите предвиждания с поредната си кампания – повече вижте тук.