ЦСКА София и Лудогорец с почти равни шансове

Пловдивчанин взе над 5 300 лева от успеха на Ботев

Еврофутбол счита шансовете на ЦСКА София и Лудогорец са почти равни в двубоя им от втория кръг на Първа професионална футболна лига на България, който е на 22.02017 г от 21.00 часа. Вижте интригуващите сблъсъци от родния шампионат за този кръг тук:

ЦСКА София – Лудогорец Сингъл „1“-2.36 „Х“-2.76 „2“-2.26
ФК Верея – Черно море Сингъл „1“-2.37 „Х“-2.68 „2“-2.31
Славия София – Ботев Пловдив Сингъл „1“-1.85 „Х“-2.90 „2“-2.90
Локомотив Пловдив – Левски София Сингъл „1“-2.65 „Х“-2.71 „2“-2.07

Ето някои от футболните акценти от руското, украинското и швейцарско първенства, Суперкупата на Белгия, Голд къп, както и Европейското първенство за жени в предстоящите дни:

ЦСКА Москва – Локо Москва Сингъл „1“-1.42 „Х“-3.22 „2“-5.45
Шахтьор Донецк – Динамо Киев Сингъл „1“-1.51 „Х“-3.20 „2“-4.26
Йънг Бойс – Базел Сингъл „1“-2.44 „Х“-3.08 „2“-2.14
Андерлехт – Золте Вагерем Сингъл „1“-1.28 „Х“-3.88 „2“-5.85
Коста Рика – САЩ Сингъл „1“-3.30 „Х“-2.74 „2“-1.78
Англия /Ж/ – Испания /Ж/ Сингъл „1“-2.07 „Х“-2.81 „2“-2.56

Пловдивчанин повярва в родния Ботев и успеха над израелския тим на Бейтар (Йерусалим) и написа фиш с общо 4 мача в права колонка, като спечели точно 5 301,84 лева.

Жител на Бяла Слатина прибра 1 719,50 лева за Точен резултат + Първо полувреме/Краен изход от СПОРТМАКС в четвъртък. Тогава каварненец си тръгна с 1 623,01 лева за Точен резултат + Секунда на 1-ви гол. Ден по-рано столичанин заслужи 1 703,20 лева за Първи голмайстор. Във вторник жител на Каспичан взе 1 427 лева за Точен резултат, колкото и варненец, избрал същия вид залог.

В Пазарджик вдигнаха голям купон, след като местен забогатя с 3 353,50 лева от Гонки във вторник с предвиждане за 1-3 място. Ден по-късно пловдивчанин взе 1 482 лева също за 1-3 място, а в Благоевград триумфираха с 1 200 лева за Победител. Вчера варненец прибра 1 020 лева също за Победител.

30-те двубоя от МАКСГОЛ вече могат да бъдат са налични тук. Букмейкърската къща дава коефициент от 3500 на тези участници, които познаят 8-те най-резултатни срещи от тях – играчите са на ход!

Суперджакпотът от 15 срещи е на стойност 67 542 лева, а срещите можете да намерите тук.

Напомняме, че Еврофутбол дава възможност на своите участници да „заработят“ допълнителни печалби от своите предвиждания с поредната си кампания – повече вижте тук.