Славия и ЦСКА-София завършиха наравно 1:1 в мач от Първа лига

ЦСКА се препъна още на старта на новия сезон. Славия спря червените на „Васил Левски“ с 1:1. Армейците поведоха с гол на Каранга през първата част. Те обаче пропуснаха да решат мача, като направиха доста пропуски.

В крайна сметка Ивайло Димитров изравни след почивката и донесе точката на Славия. Двата отбора изиграха много добър и динамичен мач, с доста положения, като голяма част от тях бяха в полза на ЦСКА.

Официален дебют за ЦСКА записа португалският халф Тиаго Родригес, който бе привлечен от Порто. Армейците имаха превъзходство в заключителния четвърт час. Кулма затрудни Петков, но стражът изби в корнер. Червените изпуснаха още няколко положения в последните минути. Така ЦСКА зацикли на старта на сезона, а Славия затвърди възхода си при новия наставник Златомир Загорчич.