Треньорът на Жалгирис: Трябваше да вкараме трети гол

Треньорът на Жалгирис Валдас Дамбраускас остана много доволен от пълния обрат с 2:1, който постигна неговият отбор, след като губеше с 0:1 до 78-ата минута от Лудогорец. Мачът във Вилнюс беше първи от квалификациите в Шампионска лига, а реваншът е след седмица в Разград. Единственото за което Дамбраускас съжалява е, че неговият не успял да отбележи и трети гол и да гледа по-спокойно напред.

„Изключително съм доволен от футболистите си, защото показаха характер и се вложиха максимално в мача.

Играхме като един, бяхме силни и оставихме сърцата си на терена!

Добихме опит от последните си три участия и вече знаем, че не бива да се подценяваме, когато се изправяме срещу големите в Европа.

Най-добре щеше да е, ако бяхме отбелязали и трети гол. Победата е хубава, но това 2:1 не е сериозна преднина, а напротив. Имаме още две полувремена в България. В тях ще трябва да играем дори по-добре, отколкото в този мач“, коментира наставникът.