Григор ще вземе сет на Федерер

Григор Димитров ще спечели един сет срещу Роджър Федерер в двубоя от 1/4-финалите на Уимбълдън, който е днес след 17.45 часа. Коефициентът за това е 1.53 срещу 1.

71 българинът да не спечели нито един:

Григор Димитров – Роджър Федерер Сингъл „1“-3.50 „2“-1.09

Бургазлия „удари“ 4 200 лева с 35 лева залог на футболни срещи във вторник, като използва система 1, 2 и 3 от 3, а малко по-късно сливналия прибра 2 388,92 лева с 25 лева за система 3 и 4 от 4.

Общо 5 659,20 лева отидоха при столичанин, избрал комбинацията от Точен резултат + Първо полувреме/Краен изход + Секунда на 1-ви гол от СПОРТМАКС в сряда. Още 2 315,70 лева прибра негов съгражданин за Точен резултат + Първо полувреме/Краен изход. Още 2 130 лева заслужи шуменец за Сбор голове, а 1 917,40 лева отидоха в Балчик при местен майстор на Точния резултат.

Столичанин показа и познания в Гонките, като в сряда си тръгна с 1 478,23 лева за 1-2 място с 3 кучета + 1-3 място и Трио. В Пещера местен забогатя с 1 050 лева за Победител, а в Хасково печалбата е от 2 400 лева също за Победител.