Лоши новини за Лудогорец Разград, причината е съперник в ШЛ

Лудогорец Разград има сериозни поводи за притеснение. Орлите ще стартират участието си в Шампионска лига като гост на Ливърпул. Мърсисайдци се завръщат в турнира след години отсъствие, а формата им е смразяваща.

Ливърпул разби Тотнъм с 3:0 в мач от третия кръг на Висшата лига, игран на стадион „Уайт Харт Лейн“ в Лондон.

Резултатът бе открит от Рахийм Стърлинг още в осмата минута, като младокът се разписа след добра асистенция на Хендерсън. В началото на втората част Стивън Джерард удвои преднината на гостите от дузпа, а в 60-та минута Алберто Морено оформи крайното 3:0 след самостоятелен пробив отляво и точен изстрел.

Стърлинг, Стъридж и дебютиралият днес Балотели заформят убийствена атака, точно преди сблъсъка с Лудогорец. Нашите шампиони ще имат наистина тежък тест. Освен добрата форма, мърсисайдци категорично заявиха, че ще търсят най-малко второ място в карето, което минава през задължителна победа на старта срещу орлите. Лоши индикации за зелените от Острова.