Звезда на Левски блести на „Камп Ноу“ срещу Барса

Любимецът на Сектор Б Гари Родригес показа класата си на най-високо ниво. Офанзивният футболист, който бе звезда на Левски сега блести с пълна сила в Примера дивисион.

Гари направи изключително силни първи 45 минути за Елче като гост на Барселона. На почивката Барса води с 1:0 след гол на Лионел Меси, а в 44-тата минута Родригес бе с главна роля каталунците да останат с човек по-малко.

Гари избяга по-лявото крило, устреми се към вратата и точно, когато излизаше сам срещу стража бе спънат от Масчерано. Логично асът на домакините напусна терена с червен картон.

Така след 45 минути игра Гари Родригес убеди, че е най-силното попълнение на Левски за това десетилетие. За жалост на сините острието вече не блести за родния гранд.