Съдия асистира за победния гол на Стяуа срещу Лудогорец

Съдия асистира за победния гол на Стяуа срещу Лудогорец. Реферът Брих отряза главата на орлите в този мач. Несъществуваща дузпа през първото полувреме бе най-сериозната грешка. След това последваха странни отсъждания като аут вместо корнер при пробив на Мишо Александров и очевидна игра на защитник на румънците, а за жалост поредната грешка в 87-мата минута се оказа фатална.

Тогава немецът не свири 100%-тово нарушение срещу Мисиджан и в резултат на това се стигна до корнер. След изпълнението пък падна голът на домакините за крайното 1:0.

Страхотна агитка на Стяуа, рядко може да се види такава подкрепа, феновете на опонента заслужават респект. Лудогорец запазва шансове преди реванша, а Брих е главен асистент за успеха на тима от Букурещ.