Меси и Неймар не тренираха с Барселона

Звездите на Барселона Лионел Меси и Неймар пропуснаха първата тренировка след загубата от Ювентус с 0:3 в Шампионската лига, съобщи вестник „Марка“. Според изданието отношенията между играчите на „каталунците“ и треньора Луис Енрике са се влошили след изказванията му, че няма разбирателство между отделните постове. За пръв път Енрике изпуска така нервите си, като дори нарече представянето на Барса през първото полувреме „импотентност“.

Според други източници Лео Меси и Неймар са имали индивидуална програма във фитнеса.

При аржентинеца това е стандартна практика след мачовете, докато Неймар се смята, че е получил почивка. Бразилецът няма да играе в домакинството срещу Реал Сосиедад заради наказание.