Анчелоти: Все още сме живи

Треньорът на Байерн Мюнхен Карло Анчелоти бе разочарован след загубата с 1:2 от Реал Мадрид в първия мач от 1/4-финала в Шампионската лига в Германия.

Наставникът обаче вярва, че тимът му все още има шанс да елиминира своя противник в реванша в испанската столица след шест дни.

„Контролирахме мача през първото полувреме, но ни липсваше ефективност пред гола. Също така нямахме и късмет.

След като останахме с 10 души на терена, стана доста по-сложно, но въпреки това се справихме добре. Все още сме живи, не сме мъртви. Не ни отписвайте. В момента Реал е в поздобрата позиция, но и ние имаме шанс. Ще дадем всичко от себе си в реванша. Ще бъде трудно, но имаме да изиграем още 90 минути. Ще покажем най-доброто, на което сме способни“, заяви Анчелоти.