Те го направиха първи, ясно е има ли засада в 91-а минута (видео)

Драматична развръзка, съмнения за засада при ключов гол и в крайна сметка първата домакинска победа от началото на сезона във Висшата лига.

След поредица от неубедителни резултати за домакините в Премиършип, Арсенал успя да стигне до успех пред собствена публика.

Топчиите надвиха Кристъл Палас с 2:1. Бреде Хангеланд откри резултата за Палас в 35-ата минута на мача.

В последната минута на първата част Лоран Кошчелни възобнови равенството в двубоя.

Минута преди да изтече редовното време Кристъл Палас остана с човек по-малко на терена, след като Джейсън Пънчиън получи втори жълт картон. Секунди след това Аарън Рамзи даде преднина на домакините и донесе победата на Арсенал. При попадението Палас претендира за засада, но повторенията показаха, че такава няма.