Отпадането на Григор далеч не е единствената изненада в Маями

Отпадането на Григор Димитров е само част от изненадващите резултати, които се получиха във втория кръг на тенис турнира от сериите „Мастърс“ в Маями.

Гришо бе сразен неочаквано от 158-ия в световната ранглиста Гуидо Пея с 3:6, 6:7(4).

Григор бе девети поставен в схемата в Калифорния, а 11-ият Люка Пуй също не можа да оправдае очакванията към себе си и се провали още в първия си мач – 2:6, 4:6 срещу Доналд Йънг, който пък продължава с отличния си сезон и има 12 победи в 17 мача.

Follow
Tennis TV ✔ @TennisTV
.@YimLife1313 on song upsetting Lucas Pouille!#MiamiOpen
5:36 AM – 25 Mar 2017
18 18 Retweets 44 44 likes

Седмият поставен Марин Чилич отново се представи неубедително през 2017 година и загуби от 77-ия в света Жереми Шарди с 4:6, 6:2, 3:6.

Двама от поставените, които се изправиха един срещу друг на четвъртфиналите в Индиън Уелс, също загубиха още в началото – Пабло Куевас бе сразен от Беноа Пер със 7:5, 6:0, а Пабло Кареньо-Буста отстъпи на Федерико Делбонис с 6:1, 5:7, 2:6.

При жените пък падна безспорно най-голямата сензация, надхвърляща дори провала на Григор Димитров – шампионката от Индиън Уелс Елена Веснина се сгромоляса срещу 594-ата в света Айла Томлянович.