Пирова победа на Барселона над ПСЖ във втория 1/8-финал за Шампионска лига

Българският букмейкър раздаде печалби над 6 378 000 лева по празниците

Пирова победа за Барселона над Пари Сен Жермен във втория 1/8-финален мач от Шампионската лига – това показват коефициентите за Краен изход на двубоя: 1.43 срещу 3.95 за гостите от Франция и 3.75 за равенство.

Наглед, предимството на Барселона е голямо, но съчетано с резултата от първия сблъсък, в който ПСЖ победиха с четири гола и нула попадения от страна на каталунците, картинката не изглежда толкова ясна. Всъщност, вероятността момчетата на Луис Енрике да продължат към 1/4-финалите е почти невъзможна – Точен резултат 1-0 или 2-0 е с най-голям шанс, според стваката на Еврофутбол, а това отново означава предимство за „парижаните“. Повече информация за двубоя може да намерите тук.

Ето и останалите двубои от 1/8-финалите на Шампионската лига тази седмица, както и сблъсъците от Лига Европа:

Селта Виго (Исп.) – ФК Краснодар (Рус.) Сингъл „1“-1.55 „Х“-3.00 „2“-4.10

За периода от 03.03. до 06.03. Еврофутбол раздаде над 6 378 000 лева печалби на своите участници. Футболните сблъсъци донесоха немалка радост на феновете. В неделя пловдивчанин грабна 11 782,14 лева с 4 мача в права колонка. Плътно след него се нареждат двама софиянци. Първият в събота прибра 7 394,86 лева за 6 двубоя в права колонка, а вторият си осигури 7 064,19 лева за 8 срещи в права колонка. Следват невероятните познавачи на дълги прави колонки. На 04.03. пловдивчанин взе 3 113,93 лева с 10 лева на 12 мача, а жител на Стралджа си тръгна с 2 095,25 лева с 5 лева залог отново на 12 двубоя. В понеделник жител на град Мартен заложи 10 лева също на 12 мача и спечели 2 038,94 лева. Не по-малко вълнуващ е залогът на столичанин, който в неделя с 20 лева на 11 мача заслужи 3 543,41 лева.

Принос към раздадените над 6 378 000 лева има и СПОРТМАКС, който донесе на столичанин 2 522,70 лева в неделя с предвиждане на Точен резултат + Първо полувреме/Краен изход + Секунда на 1-ви гол.

Ден по-рано друг софиянец прибра 1 634,80 лева за Точен резултат + Първо полувреме/Краен изход, а жител на Търговище добави към бюджета си 1 634,80 лева за Точен резултат + Първо полувреме/Краен изход + Секунда на 1-ви гол. Двама от Етрополе и Перник празнуваха още по-весело на националния ни празник 3-ти март. Първият прибра 1 284 лева за Секунда на 1-ви гол, а вторият 1 227 лева за Краен изход. В понеделник в плевенското село Брест местен заслужи 1 232 лева за Точен резултат, а в Каварна отидоха 1 211,40 лева за Първи голмайстор.

Гонките осигуриха на столичанин общо 2 100 лева в понеделник за Победител, друг прибра 1 155 лева с предвиждане за 1-2 място. На 3-ти март русенец спечели общо 1 524 лева за 1-2 място, а хасковлия заслужи 1 050 лева за Победител в неделя.