Тотален триумф! Лудогорец в групова фаза

След 90 минути тотално мачкане по всяка точка на терена Лудогорец отстрани Партизан Белград. Зелените си гарантираха участие в групите на Лига Европа, а при победа над следващия си съперник ще играят в жадуваната групова фаза на Шампионска лига.

Марселиньо реализира два прекрасни гола за крайното 2:2 в Белград и така след повече попадения на чужд терен разградчани отстраниха Партизан. Домакините се върнаха в мача, след като губеха с 0:2, но класата на Лудогорец се оказа прекалено голяма за гробарите, които играха и цяло второ полувреме с човек по-малко.

Отлични асистенции на Мишо Александров и Кайсара, перфектен Марселиньо и цял мач тотално надиграване от страна на българския шампион като гост в Сърбия.

Респект към Лудогорец за класата и самочувствието.