Индиана навакса изоставане от 22 точки и победи Сакраменто

Пол Джордж реализира 24 точки за победа на Индиана със 106:100 като гост срещу Сакраменто. Джеф Тийг добави още 22 точки, 11 асистенции 7 борби, а отборът на Пейсърс се представи изключително силно във втората половина на двубоя.

Гостите изостанаха с 22 точки, но след това отбелязаха 65 точки в третия и в четвъртия период на мача, допускайки само 40 точки.

Това е седми успех за Пейсърс в последните осем двубоя в Лигата.

Резервата Ал Джеферсън завърши с 20 точки за 17 минути на полето за гостуващия тим, а съотборникът му Майлс Търнър вкара 16 точки.

ДеМаркъс Къзънс реализира 25 точки, овладя 12 борби и подаде 10 асистенции за Кингс. Това е пети „трипъл-дабъл“ в кариерата на центъра.

Сакраменто е с 8 поражения в последните си 10 двубоя, както и само една победа в 7 двубоя пред собствена публика.