Кот Д’Ивоар е фаворит за спечелването на Купата на африканските нации

Отборът на Кот Д’Ивоар е фаворит за спечелването на Купата на африканските нации според Еврофутбол. „Слоновете“ имат 4.50 за дублиране на титлата от преди две години. След тях е Сенегал с 5.

00, а Камерун и Алжир разделят третото място със 7.00.

Българският букмейкър радва с хубави печалби своите клиенти, почитатели на Спортмакс. На 03.01 столичанин грабна общо 6 073,20 лева за комбинацията Точен резултат + първо полувреме/Краен изход + Секунда на 1-ви гол. Тогава ямболия си тръгна с 1 805,40 лева за Точен резултата + Първо полувреме/Краен изход. На 04.01 софиянец взе 2 932,20 лева за Точен резултат + Първо полувреме/Краен изход и Секунда на 1-ви гол. В четвъртък добричлия прибра 1 017,60 лева за Точен резултат + Секунда на 1-ви гол + Първи голмайстор, а хасковлия забогатя с 1 145,40 лева срещу 60 лева залог за Първо полувреме/Краен изход.

Гонките традиционно носят много печалби на жителите на Кърджали, където бяха регистрирани много четирицифрени печалби в последните три дни. Ето някои от тях: 1 350 лева, 1 500 лева, 2 100 лева, 3 000 лева. В сряда плевенчанин взе 1 350 лева за Победител, а пловдивчанин добави към заплатата си 1 050 лева отново за Победител. В Пазарджик ликуваха след печалба от 1 000 лева за Победител. В четвъртък компания в тази престижна класация им правеха русенец със сумата от 2 863 лева за 1-3 място и хасковлия с 2 100 лева за Победител.

Джакпотът от 10 мача – Екстра 10 е 2 870 лева.