Откачено: Той вкара хеттрик за 5 минути (видео)

Топ нападател вкара цели 3 гола само за 5 игрови минути. Попаденията на острието в мача бяха точно 4, а головото изригване е заявка, че този сезон Арсен Венгер може да се радва на неочаквана перла в състава на топчиите.

Арсенал записа разгромен успех на своя „Емиратс“, след като се наложи над Бенфика с 5:1 в среща от приятелския турнир „Емиратс Къп“.

През първото полувреме бе най-интересно, когато и артилеристите реализираха четири гола, като три от тях бяха отбелязани в рамките на 5 минути.

Френският нападател Яя Саного откри резултата в 25-ата минута, след което той реализира още три попадения (44, 45, 49). Джоел Кембъл добави още един гол (40) за своя тим, Нико Гайтан (62) реализира почетното попадение за португалския гранд.

Феновете на Арсенал останаха доволни и защото видяха в игра новото попълнение на тима Алексис Санчес, който се появи като смяна 15 минути преди края на сблъсъка.