Сливналия прибра над 15 000 лева от Лудогорец – Арсенал

Сливналия прибра 15 070,31 лева с 50 лева залог за пет футболни двубоя в права колонка във вторник. Най-интересното е, че той е познал равенството през първото полувреме между Лудогорец и Арсенал от Шампионската лига, както и още 4 полувремена от турнира. В четвъртък жител на Девин забогатя с 8 812,77 лева със 120 лева залог на система 2, 3, 4, 5, 6 + 2 тв. и права колонка от 9 мача.

Първият ден на ноември донесе радост на софиянец и жител на Килифарево от СПОРТМАКС. И двамата взеха по 2 762,80 лева, като първият за система от Точен резултат + Първо полувреме/Краен изход + Секунда на 1-ви гол, а втория – само за Точен резултат. В Бяла Слатина също се радват на четирицифрени суми – 2 578 лева в четвъртък за Точен резултат, 1 980 лева за Точен резултат във вторник. В Созопол също празнуват, след като на 02.11. местен участник в „Еврофутбол“ грабна 1 507,60 лева за Точен резултат + Първо полувреме/Краен изход + Секунда на 1-ви гол.

Гонките осигуриха допълнителен доход на няколко човека. Първенец сред тях е русенец, който в четвъртък прибра следните суми: 6 000 лева, 4 500 лева, 1 650 лева, 1 500 лева, 1 350 лева. Жител на Мартен добави 1 148,63 лева с предвиждане за Трио с 4 кучета, а варненец си осигури 1 200 лева след залог за Победител. Във вторник столичанин прибра общо 6 000 лева за Победител.

Джакпот 13 срещи е на стойност 10 476 лева, а този от 10 срещи – Екстра10 – 3 885 лева.